1. To jest tylko ZABAWA. Mimo, że na końcu wersji BETA przewidujemy małą nagrodę od HITGOL to póki co sprawdzamy siebie i WAS.
  2. Punkty zdobywamy za minuty na boisku oraz za strzelone bramki. W zależności od poziomu rozgrywek ilość rozegranych minut jest przeliczana przez mnożnik. Liczą się tylko mecze ligowe bez doliczonego czasu. Bramki również podlegają mnożeniu w zależności od poziomu rozgrywek oraz dodatkowo w zależności od pozycji na boisku. Poniższa tabela pokazuje mnożnik dla danej ligi i pozycji. Na koniec rundy (ale to już w pełnej wersji) ilość punktów będzie dzielona przez ilość możliwych meczy do rozegrania we własnym zespole.
  3. Wszystkie statystyki zaciągamy z Łączy nas Piłka – nie bierzemy odpowiedzialności za złe dane, które są tam wprowadzone.
  4. Liczy się pozycja na boisku w momencie zgłoszenia – jeśli podczas sezonu ulega ona zmianie Uczestnik musi nas o tym poinformować. Wprowadzanie w błąd podczas zgłoszeń i trwania zabawy skutkuje wykluczeniem.
  5. Wyniki będą publikowane na wskazanej stronie raz na tydzień.
  6. Wersję BETA kończymy na koniec roku. W styczniu będziemy zbierać Wasze opinie i od nowej rundy ruszymy z pełną wersją – jeśli będziecie chcieli :). W sprawach reklamacji piszcie na: konkurs@bazapilkarzy.pl

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na publikację swoich danych osobowych w związku z prowadzonym konkursem "Liga Piłkarzy". W każdej chwili możesz cofnąć zgodę.Minuty 
Mnożnik
B-C Klasa1
A Klasa1
Okręgówka3
IV Liga6
III Liga8
II Liga10
I Liga20
Ekstraklasa30
CLJ7
Rozgrywki juniorskie4


Bramki 
Mnożnik
Obrońca60
Pomocnik30
Napastnik10

PARTNERZY