Oferty dla zawodników

Nasz PartnerOpis działalnościTwoja zniżka
SALLER® to uznana niemiecka marka, istniejąca na rynku europejskim od ponad 40 lat, zaliczana jest do pięciu najlepszych w Europie producentów sprzętu sportowego, przede wszystkim do gier zespołowych.Wejdź na stronę www.saller-polska.com i odbierz 15% rabatu wpisując kod rabatowy: BAZA2016
Czy jako Zawodnik potrzebujesz filmu prezentującego Twoją grę?
Możemy Ci pomóc - opracowujemy piłkarskie kompilacje wideo dopasowane do indywidualnych potrzeb! Skontaktuj się z nami, a na pewno stworzymy dla Ciebie film, w pełni spełniający Twoje oczekiwania! Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, tworząc odpowiednią kompilację nastawioną na prezentację walorów zawodnika pod kątem szkoleniowym z jednego bądź kilku meczów - chętnie stworzymy również film pokazujący bramki/asysty/interwencje danego piłkarza.

Nasze przykładowe realizacje można znaleźć na naszym kanale YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCAnVKOYP99wWPxcxVJuwVhw/videos
Cena jednego filmu zaczynaja się od 80 zł! Aby poznać więcej szczegółów napisz do nas na kontakt@bazapilkarzy.pl
Fundacja @footballupl na codzień prowadząca we Wrocławiu treningi indywidualne z piłki nożnej. W wakacje organizuje 10-dniowy obóz z możliwością treningu o takim charakterze 20-29 lipiec 2017! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH (ograniczona liczba miejsc) Więcej http://footballup.pl/index.php/events-item/obozy-pilkarskie/10% zniżki dla wszystkich naszych Zawodników. Napisz na kontakt@bazapilkarzy.pli dowiedz się jak ją zdobyć.
Program Treningowy Core Stability ma za zadanie wzmocnienie mięśni głębokich. Trening tych mięśni ma duże znaczenie dla sportowców. W ich przypadku bowiem prawidłowe ułożenie ciała podczas wykonywanego ruchu np. sprint, wyskok w górę, decyduje często o sukcesie lub porażce. Prawidłowa technika wykonywanego ruchu ma dla nich znaczenie nadrzędne. Nie inaczej jest w przypadku zawodników uprawiających piłkę nożną. Prawidłowa technika wykonywanych ruchów, prawidłowe ułożenie ciała i jego stabilizacja przyczyniają się do osiągania lepszych wyników na boisku. Więcej szczegółów na https://bazapilkarzy.pl/program-core-stability/ZAPRASZAMY do zakupu pod poniższym linkiem:
http://trening-pilkarski.pl/programy/program-core-stability/
w trakcie zakupu, aby uzyskać rabat 10% proszę wpisać kod rabatowy: „bazapilkarzy
Mateusz Ratusznik jest indywidualnym trenerem przygotowania motorycznego. W swojej pracy opiera się głównie na zidentyfikowaniu asymetrii i dysbalansów na przebiegu łańcucha kinematycznego, co jest ściśle skorelowane ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia urazu i niestety pomijane w Polskim sporcie. Dalej skupia się na charakterystyce i specyfikacji danej dyscypliny by jak najlepiej kształtować pod nią najpotrzebniejsze cechy motoryczne.Pierwszy trening z oceną jakości ruchu za darmo. Dodatkowo pierwszy trening 50% TANIEJ!!! Napisz na kontakt@bazapilkarzy.pl
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę piłkarską? Przeczytać ciekawe biografię? Albo po prostu spędzić wieczór przy dobrej, piłkarskiej literaturze? Sprawdź co dla Ciebie wybraliśmy i kup w najlepszej cenie.Wejdź na www.bazapilkarzy.pl/ksiazki i zobacz co przygotowaliśmy.
Zdobądź unikatową kolekcję produktów z wizerunkiem Pana Piłkarzawww.panpilkarz.com.pl