Konferencja z Piotrem Stokowcem

Piłkarskie wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!!! Trener Piotr Stokowiec wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami podzieli się swoim pomysłem na funkcjonowanie nowoczesnego klubu piłkarskiego!!!

Zgłoszenia:

———————-
Podczas konferencji dowiesz się jaka jest rola trenera i sztabu szkoleniowego. Zapoznasz się z modelem pracy w poszczególnych płaszczyznach (technika, taktyka, przygotowanie fizyczne i mentalne).
Poznasz zasady komunikacji wewnętrznej sztabu szkoleniowego oraz zobaczysz czym jest profil zawodnika, jak go wiarygodnie i użytecznie ocenić w procesie treningowym, a także jak pracować indywidualnie.

Dodatkowo prowadzący w oparciu o własne doświadczenia przedstawią przykładowy mikrocykl treningowy drużyny. Dowiesz się m.in w jaki sposób planować mikrocykl. Zobaczysz analizę jednostek treningowych, meczów, analizę przeciwnika. Ponadto trenerzy przedstawią materiały wizualne, statystyki, dokumentację oraz podzielą się praktycznymi poradami dotyczącymi funkcjonowania profesjonalnego sztabu szkoleniowego.

Całość konferencji zostanie zwieńczona częścią praktyczną podczas, której zostaną zaprezentowane wybrane elementy techniczno-taktyczne.

Podczas konferencji możesz spędzić 1 dzień wewnątrz sztabu szkoleniowego ze specjalistami-praktykami, którzy szczegółowo opowiedzą o swojej pracy. Przyjdź i poczuj się jak na stażu w profesjonalnym klubie piłkarskim!

Organizatorzy:
Football Lab System
Asystent Trenera

Partnerzy:
footballcode.eu – baza obiektów piłkarskich
R-GOL
Piłka Nożna dla Dzieci
Baza Piłkarzy

0 odpowiedzi

Wypowiedz się

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz