Apel

Talent, ciężka praca, odżywianie, treningi, boisko, testy, menadżer, transfer, badania. Codziennie jesteście atakowani mnóstwem haseł, historii, artykułów, wypowiedzi ekspertów i felietonistów. Do tego Tweety, posty na Facebook i zdjęcia na Instagramie. Jak w tym wszystkim się połapać? Gdzie znaleźć miejsce dla siebie? My mamy do Was 3 prośby:
️ Cieszcie się grą w piłkę nożną. To proste, prawda? Futbol me przede wszystkim dawać Tobie radość. Każdy mecz, trening czy gierka z kolegami to niepowtarzalna szansa na to aby spędzać czas tak jak chcecie. I robić to co kochacie. Odrzuć inne myśli i ciesz się tym.
️ Myśl. Młodość trwa tylko chwile i szybko mija. A przed Tobą dużo bardzo ważnych decyzji. Aby je podjąć musisz mieć wiedzę. Pamiętaj, że uczysz się nie tylko od mądrych ludzi, ale również od tych głupich. Czytaj, pytaj znajomych, rodzinę, trenera, kolegów z drużyny. A na końcu podejmij decyzje w oparciu o to swoją wiedzę. Jaki wybrać klub? Czy zmienić trenera? Menadżera? Czy trenuje mądrze? Czy mój klub o mnie dba? Czy warto jechać na testy czy obóz piłkarski? Czy dobrze się odżywiam? Czy wiem co będę robić jeśli nie będę piłkarzem?
️ Nie dąż do perfekcji. Nigdy jej nie osiągniesz a tylko będziesz nieszczęśliwy. Ale rób wszystko aby być lepszym. Nie tylko lepszym piłkarzem. Nie tylko szybciej biegaj i podawaj celniej, ale przede wszystkim bądź lepszym człowiekiem. Lepszym – znaczy mądrzejszym. Lepszym – bardziej świadomym. Lepszym – znającym siebie i świat, który cię otacza.

0 odpowiedzi

Wypowiedz się

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz